На сучасному будівельному ринку представлений широкий асортимент матеріалів для декору стель, стін. Одне з найсучасніших рішень - гіпсова плитка під камінь. Оздоблення такого типу вимагає мінімум витрат, складні обчислення, розрахунки не потрібні. Інша перевага - доступна ціна. Гіпсова цегла для внутрішньої обробки коштує дешевше багатьох аналогів. Найчастіше використовують плитку під камінь, але є й інші варіанти.

Плюси і мінуси

   Переваг у гіпсової плитки набагато більше, ніж недоліків. Вона універсальна, зручна у використанні і не тільки. Всі переваги рішення:

  • Візуальна привабливість, можливість використання в різних інтер'єрах.
  • Просте застосування (але потрібна акуратність).
  • Мінімальна вага, відсутність надмірних навантажень на несучі конструкції.
  • Довговічність.

   Але врахуйте, що гіпс любить вологу і може вбирати її. У приміщеннях з високим рівнем вологості краще буде вибрати гідрофобний матеріал. Також гіпс крихкий, працювати з ним потрібно дуже обережно.

Особливості застосування

   Гіпсові 3Д панелі можна встановити своїми руками, головне слідкувати інструкції і вибрати надійний склад для фіксації. Клей використовуйте облицювального типу. До початку монтажу виконайте підготовку робочих поверхонь. Далі:

  1. Приберіть з поверхонь стару штукатурку та інші покриття.
  2. Видаліть сміття, поверхні вирівняйте, протріть стіни від пилу.
  3. Нанесіть на стіни ґрунтовку значного проникнення.
  4. Після висихання грунту зробіть розмітку - по ній будете кріпити декоративні елементи. Використовуйте спеціальні клейові склади, універсальні не підійдуть.

   Плитка під цеглу гармонійно виглядає з іншими типами обробки. Цікаво виглядають хаотичні кладки - з елементів різних розмірів, кольорів, форм, фактур. Для дизайнерської роботи потрібно буде виконати розпил. Для нього використовуйте ножівку по роботі з металом.

   Гіпосові панелі підходять абсолютно для всіх сучасних інтер'єрів. Головне, щоб вони гармонійно поєднувалися з іншими типами матеріалів, вписувалися в загальний концепт оформлення інтер'єру. В нас у продажу представлено багато готових варіантів, але при бажанні ви зможете залишити заявку на індивідуальне проектування декоративних елементів. Майстерні працюють з проектами всіх типів, рівнів складності. Ціна буде залежати від партії замовлення, типу оформлення окремих елементів.