Якщо з яких-небудь причин, товар не буде відповідати вашим надіям і очікуванням - ми зробимо своєчасну і оперативну заміну, і ви заплатите тільки вартість доставки посилки.

   Умови повернення чи обміну товарів при покупці в нашому магазині:

  • Повне повернення грошей або обмін куплених товарів на будь-який інший товар в магазині можливий як в разі виявлення виробничого браку, так і якщо покупка з яких-небудь причин вам не підійшла.
  • Прийняти рішення про повернення товару можна не пізніше, ніж через 14 днів з моменту отримання товару.
  • Згідно зі статтею 9 Закону України "Про захист прав споживачів" повернення або обмін товару належної якості можливий за таких умов:
  • Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.
  • Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.
  • Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
  • Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

   Після закінчення 14 днів з моменту отримання замовлення ви не зможете здати або обміняти товар.