Компанія Alza Story - це команда досвідчених дизайнерів, інженерів, майстрів і монтажних фахівців, яка займається в Запоріжжі виробництвом декоративних виробів для обробки внутрішніх приміщень і фасадів будівель на вигідних умовах.

Ми маємо в своєму розпорядженні власні технологічні потужності для виробництва оздоблювальних матеріалів з високоміцного і довговічного скульптурного гіпсу і випускаємо:

  • декоративні 3D-панелі;
  • обробні цеглини для фасадів;
  • плінтуси і молдинги в широкому асортименті.

   Крім того, на замовлення клієнтів наші дизайнери індивідуально розробляють інтер'єрні гіпсові колони, панно, світильники і карнизи з оригінальною формою, розмірами і дизайном, які успішно використовуються професійними архітекторами, дизайнерами і будівельними компаніями при створенні дизайнерських інтер'єрів.

   Гіпсові вироби та декори від Alza Story виготовляються тільки з високоякісної і повністю екологічної сировини, на сучасному професійному обладнанні, в мінімальні терміни і за адекватною вартістю. Готова продукція доставляється на об'єкти замовників в будь-яку точку України і монтується протягом 1-3 днів власними фахівцями компанії.

   За бажанням клієнтів, наші дизайнери готові розробити індивідуальні авторські інтер'єри житлових квартир, пентхаусів, вілл і особняків, торговельних, готельних і офісних об'єктів, барів і ресторанів з використанням гіпсових декорів. Дизайнерське проектування виконується «під ключ» - від авторської ідеї, складання дизайн-проекту і розрахунку кошторисної вартості до повного комплексу ремонтно-будівельних робіт і монтажу декорів.

   Наші замовники - приватні домовласники, комерційні компанії та будівельні підрядники працюють з нами на протязі 10 років і високо цінують:

  • високу кваліфікацію наших інженерів, дизайнерів і монтажних фахівців, здатних вирішувати завдання будь-якої складності;
  • прозорі умови співпраці - ми в обов'язковому порядку укладаємо офіційний договір на надання послуг;
  • прийнятні фіксовані ціни, приємні знижки та комфортні умови оптових програм;
  • гарантовану якість продукції та сервісу.

   Крім того, наша співпраця надає клієнтам широкий спектр недорогих будівельно-ремонтних послуг. Ми займаємося проектуванням і будівництвом приватних будинків «під ключ» в Запоріжжі і інших містах України, капітальним ремонтом приватного і комерційного житла. У нас також можна замовити професійний дизайн інтер'єрів з безкоштовним виїздом майстра на об'єкт, механічну штукатурку фасадів і внутрішніх приміщень, безповітряне фарбування стін і стель.