Щоб до невпізнанності змінити звичну обстановку вітальні або спальні, немає необхідності замовляти дорогий ремонт. Досить придбати молдинги під стиль інтер'єру і придумати для них оптимальний варіант застосування. Індивідуальний проект або стандартні конструкції - незалежно від прийнятого вами рішення результат буде вражаючим, а нова обробка - стильною і довговічною.

Чому саме гіпс?

На тлі численних поліуретанових і пінопластових елементів декору гіпсова ліпнина виглядає дуже вигідно:

  • Вироби з гіпсу незмінно демонструють міцність і надійність. Їх непросто пошкодити, а за умови правильного монтажу ліпнина буде добре триматися на похилій поверхні.
  • Готові моделі багато років зберігають бездоганний зовнішній вигляд, навіть якщо в приміщенні порівняно пильно, а власники воліють палити прямо в кімнаті.
  • Існує можливість реставрації. Випадковий скол або тріщини легко маскуються гіпсової сумішшю протягом пари годин.
  • Всі вироби з гіпсу можна перетворити за допомогою фрагментарного або повного фарбування. Золото або звичайний фарбувальний склад допоможуть привести гіпс у відповідність з навколишнім оточенням.

Цікаві ідеї по використанню молдингів

   Якщо обстановці вашого будинку не вистачає «родзинки», скористайтеся наступними підказками:

  • Маркування. Використовуйте гіпсові молдинги для моделювання периметра або контуру. Досить кількох виробів невеликої товщини, щоб позначити лінію статі або оформити перехід між шпалерами різних відтінків на одній стіні.
  • Піднімаємо планку. За допомогою молдингів можна збільшити висоту стелі. Укладання виробів рекомендується здійснювати по стелі трохи ближче до центру кімнати.
  • Розсовуємо межі простору. Кілька горизонтальних ліній створять відчуття широкого приміщення. Готові вироби можна пофарбувати в будь-який колір, використовуючи звичайну фарбу. А можна виділити тільки рельєф за допомогою сріблення або золочення.
  • Підкреслення контурів віконних і дверних прорізів. Яскравий молдинг уздовж коробки або рами - і інтер'єр приміщення стане свіже і витонченіше.
  • Зонування простору. Досить позначити вертикальний периметр зони, розділяючи площа для відпочинку від території для побутових клопотів. А простір між елементами можна оформити за допомогою різних видів шпалер.

   Інші цікаві ідеї можна дізнатися у дизайнера компанії-виробника гіпсової ліпнини.