Як створити житловий простір, де все підпорядковано смакам і способу життя власників? За словами фахівців, зайнятих в області виробництва ліпного декору з гіпсу, не обов'язково вкладати гроші в ексклюзивні матеріали і дорогі технології. Досить замовити гіпсові панелі 3D,  щоб обстановка житлового приміщення придбала вишуканість і оригінальність. Подробиці - в консультації, що відповідає на найчастіші запитання замовників гіпсової ліпнини.

Що таке ліпнина? Спроба розібратися в "двосторонньому" терміні

   Багато хто вважає, що «ліпнина» має негативний відтінок. Так називають надлишок декору, де прикраси буквально наліплені один на одного, втрачаючи частину своїх достоїнств і перетворюючись на якусь нагромадження стилів, квітів і фактур. Поняття з'явилося на хвилі тенденції до мінімалізму, де декоративні елементи усунені за непотрібністю або носять незначний характер, нічим не привертаючи до себе увагу. Це пояснює, чому вишукані зразки ліпнини, популярні у знаті в кінці 19 - початку 20 століття, були повністю викорінено з побуту радянських громадян.

   Сьогодні мода на респектабельну обробку з гіпсу тріумфально повертається, пропонуючи новий формат прикраси стін, стель і архітектурних конструкцій. Масивні античні тенденції, химерні традиції Відродження, стримані лінії класики - завдяки пластичності гіпсова суміш готова перетворитися в шедевр будь-якої складності, досконально повторюючи ідею її автора. Досвідчений дизайнер легко зуміє використати цю перевагу, проектуючи нову обстановку під замовлення, особливо якщо клієнти відрізняються вимогливістю і хочуть отримати результат набагато солідніше середньостатистичного рішення. Навіть звичайні 3D панелі, не кажучи вже про химерних колонах, карнизах та барельєфах, готові перетворити пересічний інтер'єр в аналог справжнього палацу або розкішного залу, не вимагаючи значних коштів і затяжного ремонту.

   Перші зразки гіпсової ліпнини були доступні лише обмеженому колу населення. Сьогодні попит на даний формат обробки стабільно зростає багато в чому завдяки вдосконаленим технологіям виробництва і адекватною ціною. Пропозиція не відстає, не перестаючи радувати споживачів новими конструкціями, вишуканим оформленням і можливістю втілити в гіпсовій масі як невеликий світильник, так і цілі ряди великих колон або 3D панелі з незвичайним рельєфним малюнком.

  З упевненістю дивлячись в успішне майбутнє гіпсової ліпнини, фахівці впевнені: мода на даний вид декору збережеться протягом тривалого часу, дозволяючи втілити на практиці найсміливіші дизайнерські ідеї. Крім того, новий напрямок буде розвиватися і далі, радуючи клієнтів все зростаючою складністю і оригінальністю пропонованих рішень.