Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Гіпсовий молдинг

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Наша компанія Alza Stroy пропонує купити гіпсовий молдинг гіпсовий для облаштування житлових і громадських приміщень. Виготовлення виробів на замовлення у власному цеху гарантує їх сувору відповідність вимогам якості, дозволяє в стислі терміни виконувати замовлення, а також підібрати оптимальний спосіб обробки з урахуванням планування і стилістичних особливостей дизайну. Замовити вибрані конструкції з гіпсу можна з доставкою із Запоріжжя усією територією України.

Які завдання в інтер'єрі вирішує гіпсовий молдинг  Alza Decor 

   Молдинги з гіпсу, мають формат накладних елементів різної висоти і ширини, лише здаються простими декоративними виробами. Їх практичне застосування дозволяє вирішувати відразу кілька важливих завдань облаштування простору:

 • Зонування, розподіл приміщення на функціональні ділянки в залежності від призначення і особливостей облаштування. За допомогою ліпного декору на стелі або стінах можна легко виділити зону відпочинку, їдальню, робочий кут і інші ділянки, які мають унікальне призначення.
 • Маскування помітних недоліків, виправити які до початку ремонтних робіт не вдалося. Під щільним шаром гіпсу вдасться акуратно приховати труби комунікацій, вентиляцію, шви і стики поверхонь, тріщини, не витрачаючи час і кошти на спробу заховати їх під шаром фарби або шпаклівки.
 • Згладжування перехідних ділянок в місцях стиків різних видів матеріалів, де потрібно створити акуратну кордон і замаскувати зрізи. Завдяки нейтральному гіпсу вдасться примирити між собою принципово різні відтінки і фактури, створивши точний лінійний перехід між поверхнями.
 • Додання обробці логічної завершеності. Елементи в певному стилі зайвий раз нагадають про направлення обробки і додадуть їй ще більше декоративності.
 • Розташування акцентів на декоративні деталі, від яких залежить якість реалізації і сприйняття стилю. Картини, панно, камін або дзеркало, інші елементи стилю обробки стануть ще більш помітними, якщо підкреслити їх контури за допомогою накладних гіпсових елементів з бездоганною геометричною формою.

   Важлива умова - підібрати для кожного завдання гіпсового молдингу з набором необхідних декоративних властивостей. Тільки так накладної елемент виконає свою роль і зробить вагомий внесок у якість облаштування простору.

В яких формах випускається  гіпсові молдинги

   Фірмовий гіпсовий молдинг, купити який можна під замовлення, виготовляється в наступному асортименті:

 • Плоскі моделі з ліпним декором або без додаткових елементів. Підходить для мінімалістичного інтер'єру та облаштування допоміжних приміщень.
 • Опуклі вироби. Знаходять застосування при облаштуванні стельових поверхонь, візуально збільшуючи висоту стелі.
 • Комбіновані рішення у вигляді наборів, в яких представлені вироби для облаштування різних поверхонь приміщення. Всі елементи бездоганно поєднуються між собою за стилем і якістю виконання, що дозволяє додати обробці особливу респектабельність і підкреслити вибраний стиль.

   В залежності від побажань клієнта і умов дизайнерського проекту можливе виготовлення молдингів з гіпсу для декорування віконних прорізів, камінів, дзеркал, арок, дверей і панно, а також кутових елементів і гіпсових рамок з простим або складним орнаментом, що вимагає детального опрацювання. Передбачена можливість фарбування виробів в кольори під срібло, золото або патину. Ширина і висота профілю може варіюватися в залежності від призначення і особливостей монтажу.

Чому замовити гіпсовий молдинг  краще в компанії Alza Stroy

   Випускаючи декоративні настінні і стельові елементи з гіпсу, наша компанія робить ставку на якісні і довговічні рішення, які покращують інтер'єр приміщення. Тому в числі достоїнств нашої роботи і готової продукції:

 • Можливість виготовити горизонтальні і вертикальні гіпсові молдинги на стіну в форматах різного ступеня складності.
 • Оперативність і продуктивність, підготовка великих замовлень в мінімальні терміни.
 • Поєднання якості, естетичності, довговічності і безпеки в кожному виробі.
 • Надання послуг з установки силами майстрів компанії.
 • Адекватний рівень цін на гіпсовий молдинг завдяки наявності власного виробничого цеху.
 • Надання гарантії якості на готові вироби.
 • Консультації для клієнтів, яким важко вибрати молдинг з гіпсу під вимоги дизайнерського проекту.

   Фірмові Alza Decor декор молдинги гіпсові стануть завершальним елементом оздоблення приміщення і допоможуть без зайвих витрат вирішити цілий набір завдань щодо поліпшення естетичного сприйняття простору.

   Щоб замовити гіпсовий молдинг Alza Decor і уточнити ціну зацікавленного елементу декору, телефонуйте нашим менеджерам за вказаними телефонами.

   В асортименті нашого інтернет-магазину надано величезний каталог ліпнини з гіпсу: гіпсові 3д панелі, плінтус з гіпсу, панно з гіпсу на стінукарнизи з гіпсу, колони з гіпсу, гіпсові світильникипілястри з гіпсу, арочне обрамлення з гіпсу, розетки із гіпсу.

 

   Корисні статті:

 

Вгору