Сучасна мода все частіше озирається назад, пропонуючи обробку в стилі минулих століть. Варто зазначити, що такі рішення приймаються домовласниками на ура, дозволяючи поєднати в одному інтер'єрі вже перевірені і принципово нові тенденції. Це добре ілюструє гіпсова ліпнина, яка застосовувалася для облаштування житлових приміщень ще в країнах античного світу. Сьогодні завдяки новим технологіям виготовлення вона придбала особливу привабливість і довговічність, допомагаючи надати обстановці нотки розкоші і індивідуальності. Подробиці про те, як можна використовувати гіпсовий плінтус і карнизи в обстановці сучасного будинку - в цій консультації.

Дизайнерські рішення по використанню гіпсової ліпнини

   Замовивши гіпсові стельові карнизи і молдинги, постарайтеся знайти для них гідне застосування:

  • Декорують одну зі стін приміщення, створивши на її поверхні хитромудрий узор з хвиль або геометричного орнаменту. Краще використовувати для цього стіну навпроти вікна або за ТВ-тумбою, щоб оновлена ​​поверхня була добре освітлена.
  • Обладнайте стелю за допомогою карниза або плінтуса, щоб заховати нерівності і підкреслити головний світильник. Такі рішення збільшують висоту простору і роблять його помітно світліше.
  • Підберіть гіпсові елементи для створення прихованого підсвічування на темний час доби. Це можуть бути напівколони або капітелі, всередині яких можна розташувати вбудований гіпсовий світильник або світлодіодну стрічку.
  • Замовте 3D панелі по авторським ескізом, за допомогою яких можна викласти на стіні величезне панно або частково закрити поверхню, імітуючи стару стіну з каменю або цегли.Чому саме гіпс?

Переваги гіпсової обробки на тлі пластика і полістиролу

   Говорячи про численні переваги гіпсу перед іншими матеріалами, використовуваними у виробництві декоративних накладних прикрас, варто відзначити:

  • Екологічну безпеку матеріалу, відсутність сторонніх запахів і їдких речовин в складі гіпсової суміші.
  • Можливість створити унікальні вироби, що підкреслюють основні тенденції в інтер'єрі.
  • Простий і надійний монтаж, що не вимагає використання дорогих інструментів і професійних навичок.
  • Адекватну вартість.
  • Тривалий термін служби, що становить до 20 років і більше.
  • Простоту догляду за гіпсовими конструкціями, завдяки якому вдається зберегти їх на багато років.

    Вибір на користь гіпсової ліпнини - один з найбільш вдалих варіантів обробки приміщення, який обов'язково виправдає ваші очікування і підкреслить вбрання для облаштування дизайнерське рішення.