Мінімалізм - мабуть, самий трендовий напрямок сучасності. Він дозволяє домогтися відчуття вільного простору без нескінченних нагромаджень речей. Приховане освітлення - хороший спосіб рівномірного розподілу освітлення без концентрації уваги на джерелі. Доступний тип прихованого освітлення - карниз з підсвічуванням стелі. Давно придивлялись до чогось подібного для проведення ремонту? Розповімо, що собою карниз Alza Decor або іншої марки з вбудованим підсвічуванням, допоможемо зробити правильний вибір.

Навіщо це потрібно

   Гіпсові точкові світильники, карнизи з функцією освітлення - відмінний декоративний варіант, який дозволить:

  • Домогтися рівномірного бек-освітлення. Прийом часто використовують у фотостудії. Рівномірний розподіл світлового потоку дозволяє економити кошти на замовлення додаткового обладнання (відбивачі, рефлектори).
  • Створити світлодіодне підсвічування з налаштуванням тону на свій розсуд. В такому випадку ви досягнете якісно нового вигляду без необхідності виконання регулярних ремонтних робіт.
  • Отримати дуже приємний, комфортний для очей і м'яке світло. Карнизи зазвичай приховують сам прилад освітлення і сприяють рівномірному розподілу потоку. Оскільки газові, світлодіодні лампи часто дають ріжуче, жорстке світіння, карниз виконає роль розсіювача.

Плюси і мінуси рішення

   У карнизів під підсвічування є свої сильні, слабкі сторони. Якщо говорити про мінуси, то це певні складності в заміні джерела світла, строгі вимоги до проведення. До плюсів відносять:

  • привабливий зовнішній вигляд;
  • універсальність, сполучуваність з різними стилями дизайну інтер'єрів;
  • мінімалістичне виконання;
  • великий вибір моделей;
  • різні поверхні (гладкі і об'ємні, з декором і без, пр.);
  • тепле, комфортне для очей світло.

   Вартість знаходиться на доступній позначці. Рішення буде по кишені всім покупцям, до того ж воно стійке до зносу і довговічне. Великий вибір декоративних варіантів для житлових, комерційних приміщень ви знайдете на сайті Alza Stroy. Можна замовити колону, гіпсове панно на стіну і інші елементи. Оскільки компанія є виробником декору з гіпсу для інтер'єрів, ціни будуть доступними, прозорими, а якість - гарантовано високою. Можна залишати заявки на індивідуальне проектування і просто проводити консультації з будь яких запитань.