Корисність гіпсового карниза в обстановці сучасного будинку складно переоцінити. З його допомогою можна красиво облаштувати кордон двох поверхонь, перехід між різними видами матеріалів, приховати недоліки периметра і підкреслити особливості інтер'єрного стилю. Тим більше що сьогодні у продажу представлені десятки зразків карнизів під будь-які вимоги замовника, виготовлені з високоякісного гіпсового сировини з урахуванням актуальних інтер'єрних трендів. А щоб гіпсовий карниз при виборі моделі був безпомилковим, ознайомтеся з наступною консультацією.

Як правильно підібрати карниз під стиль обстановки будинку

   Важлива вимога до майбутнього виробу - його здатність відображати і збагачувати обраний декор. Для стародавніх і класичних стилів акцент в карнизах робиться на строгість, масивність і респектабельність, в сучасних будинках - на візуальну свободу, оригінальність і комфорт. Важливо, щоб елементи карниза не вибивалися із загальних тенденцій і доречно виглядали на тлі інших декоративних рішень і їх особливостей.

  • Карнизи для класичних стилів в інтер'єрі - це так званий профіль «лебедина шия», який відмінно поєднується з більшістю напрямків, вносячи в них нотку вишуканості. Для любителів більш вишуканих рішень призначені вироби з тим же профілем, прикрашені ніжним рослинним орнаментом і бісерної рядком по краю. Конструкція відрізняється завидною багатофункціональністю - під неї можна заховати проводку і світильники, замаскувати тріщини і нерівності, не вдаючись до дорогого ремонту.
  • Для невеликих приміщень призначені карнизи висотою до 3 см, що не привертають до себе зайвої уваги, але відмінно справляються із завданням вирівнювання інтер'єру і оформлення стику стелі і стіни. Геометричне рішення таких моделей універсально і розраховане на установку в інтер'єрі, оформленому в будь-якому сучасному або класичному стилі. Сміливіший варіант - плінтус шириною трохи менше 5 см, під який можна заховати світлодіодну стрічку в якості додаткового або зонального освітлення.
  • Для тих, хто віддає перевагу строгі лінії без особливих вишукувань, призначена колекція мінімалістичний моделей карнизів. Вироби невеликої ширини відмінно підійдуть для оформлення простору, трохи розбавляючи його суворість і освіжаючи колірну гамму. Їх нескладно монтувати, а завдяки якості виготовлення ліпнина прослужить кілька десятків років.

   При появі сумнівів у правильності вибору карниза попросіть дизайнера допомогти в пошуку відповідного рішення під ваші вимоги.