Якщо ви шукаєте незвичайний спосіб оформити стіну або фрагмент стелі, але вирішили відмовитися від популярних нятяжних конструкцій і гіпсокартону, зверніть увагу на гіпсові 3D панелі. Виготовлені з екологічно чистої суміші на основі натуральних матеріалів, вони пропонують створення незвичайної фактурної поверхні, яка візуально збільшує обсяг простору і наповнює його світлом. Сьогодні можна з упевненістю сказати: 3d гіпсові панелі знаходяться на піку своєї популярності, що багато в чому обумовлено якістю їх виготовлення і необмеженими можливостями вдалого декорування простору. Подробиці - в цій консультації.

Гіпсові панелі: історія і сучасність

   Перші спроби перетворити гіпсову суміш в оздоблювальний матеріал були зроблені трохи більше 12 років тому. Сьогодні нова технологія користується визнанням і довірою, підкоряючи споживачів декоративністю, приємною фактурою, нескладним монтажем і адекватною вартістю. Гіпс, позбавлений значної частини вологи, не підтримує горіння, може реставрувати і здатний прослужити понад 20 років, якщо його монтаж виконаний професіоналами з урахуванням діючих стандартів.

   У числі популярних рішень по використанню 3D панелей в інтер'єрі варто відзначити:

  • Облаштування ТВ-зони у вітальні або спальні. Оптимальне рішення для цих приміщень - вироби з ефектом хвилі або малюнок води, а також плити з геометричним орнаментом, пущений по периметру стіни або стелі.
  • Фрагментарне або повне облаштування стіни в передпокої. У це приміщення краще підібрати плитку з малюнком, що імітує оббивку м'яких меблів або каретну стяжку. Світлий колір вирішить проблему нестачі світла і зробить обстановку помітно «свіже».
  • Використання плит з імітацією колон або капітелей підійде для кабінету або бібліотеки. У них можна вмонтувати світильники, що підкреслить якість облаштування і стане оптимальним варіантом штучного освітлення для темного часу доби.
  • Для кухонь найкращим варіантом можна є декоративна гіпсова цегла, яка закриває частину стіни в обідній зоні.

   Для точкового декорування можна використовувати панелі у вигляді невеликих панно або картин. Сюжет підбирається з урахуванням стилю інтер'єру і смаку замовників.

Як вибрати 3D панелі для облаштування житлового простору

   Щоб гіпсові панелі стали гідною прикрасою обстановки, прислухайтеся до наступних рекомендацій:

  • Оцінюйте зовнішній вигляд панелей «вживу», а не на картинці.
  • Замовляйте продукцію від виробника, який надає на всі вироби тривалу гарантію.
  • Постарайтеся підбирати панелі невеликої товщини, щоб виключити їх відшарування від стіни під дією власної ваги.

   Корисним бонусом для покупця гіпсових панелей буде послуга їх монтажу, що дозволить гарантувати якість і довговічність обробки.