Говорячи про універсальність гіпсової ліпнини, фахівці часто мають на увазі її здатність прикрасити будь-яке приміщення - від невеликої спальні до розкішного залу ресторану, де потрібно створити вишукану і респектабельну обстановку. З огляду на цю вимогу, виробники випускають широкий асортимент масивних і оригінальних гіпсових конструкцій, серед розмаїття яких буде нескладно підібрати моделі для декору закладів з урахуванням їх напрямки та стилю оформлення. Подробиці - в наступному консультації.

Якою має бути ліпнина для ресторану?

   Підбираючи гіпсовий декор, орієнтуйтеся на наступні вимоги до якості ліпнини:

  • Здатність втілити неповторний проект інтер'єру.
  • Створення обстановки розкоші і елегантності.
  • Акцент на достаток, задоволення і позитивні емоції.
  • Виготовлення та підбір з бездоганним смаком.

Завдяки створенню затишної і солідної обстановки відвідувачі будуть відчувати бажання затриматися в стінах закладу якомога довше і неодмінно ще раз відвідати його для оцінки майстерності шеф-кухаря і відпочинку в сприятливих умовах.

Підказки по підбору ліпних виробів під конкретні вимоги замовників

   Зробити правильний вибір на користь виробів відповідного стилю допоможе наступна інформація:

  • Зали в стилі рококо та ампір, де традиційно проводять банкети та урочисті заходи, вимагають масивного і респектабельного оформлення. Безпомилковим рішенням для них будуть колони, розташовані рівними рядами по всьому залу. Капітелі таких виробів повинні бути прикрашені рослинним або геометричним орнаментом. Альтернативне рішення для невеликих банкетних залів - пілястри або гіпсові колони.
  • Невеликі закладу з європейською кухнею не потребують претензійному декорі. Для них підійде набір з декількох компактних виробів, які створять потрібний настрій, але залишаться практично непомітними. Як відповідних рішень можна назвати гіпсову стіну у вигляді величезного панно із гіпсу з рельєфним візерунком у вигляді абстрактних мотивів або морських хвиль. Карнизи можна використовувати для візуального зменшення висоти стелі, а також для маскування додаткового світлодіодного освітлення.
  • Для закладів з минималистичной обробкою краще підбирати декор з імітацією деревини або невеликий камінний портал, який створює обстановку затишку і краси. Доречно буде виглядати тонкий плінтус з гладкою поверхнею на стелі.

   Більш детальні рекомендації щодо вибору гіпсової ліпнини можна буде отримати у дизайнера компанії-виробника.