Гіпсова цегла – стильний оздоблювальний матеріал для квартири, будинку, комерційного приміщення. Він підходить для створення класичних яскравих образів та сучасних інтер'єрів. Гіпсові цеглини на стіну можуть мати різні розміри, фактуру, укладатися у відповідність до наміру замовника. Вони будуть практичною, легкою, порівняно недорогою альтернативою звичайній цеглі.

Особливості застосування

   Розкажемо, як можна використовувати 3д гіпсові панелі та цеглини в різних інтер'єрах:

  • Передпокій. Можете вимостити окрему стіну, це привнесе в інтер'єр вуличний шик. На відчутті затишку така кладка негативно не позначиться. Головне використовувати надійний клей, оскільки стіни в коридорі схильні до вібрацій через часті відкривання вхідних дверей.
  • Кухня. При оформленні кухонного простору необхідно брати до уваги властивості гіпсу. Матеріал під впливом високої вологості починає поступово руйнуватися, тому кріпити цеглу біля плити або раковини не слід. Для скандинавського стилю гіпсова цегла – ідеальне рішення.
  • Вітальня. Цікава ідея – оформлення етно-інтер'єру та доповнення кімнати килимами, вазами, хендмейд речами. У класичних кімнатах цегла з гіпсу гармонійно виглядає поруч із кришталевими люстрами.
  • Спальня. За рахунок цеглинок з гіпсу інтер'єр набуде певної брутальності. Відтінки вибирайте на свій смак, від світлих та ніжних до яскравих, які гармонійно доповнять еклетичний інтер'єр. Гіпсові цеглини добре поєднуються з м'якими тканинами.

Типи матеріалів

   Під гіпсовою цеглою для стін маються на увазі вироби з:

  • Гіпсово-цементні суміші. Вони легші за звичайні, підходять для експлуатації в будь-яких приміщеннях, у тому числі з високим рівнем вологості.
  • Гіпс. Це імітація оздоблювальної цегли, матеріал простий, економний. Він підійде для кімнат, де нема ризиків високої вологості. Чутливість до ударів та інших механічних впливів висока, їх слід уникати.
  • Полімерів. Гнучкі, легкі, але не довговічні варіанти.

   Гіпс - ідеальне, універсальне, вічне рішення. Якісний декор із нього служить без додаткового догляду близько сотні років. Візуально гарний гіпс, може мати різні відтінки, фактури. Ваше завдання – знайти перевірену майстерню, яка все зробить на найвищому рівні. Їй може стати компанія "Альза Строй". Співпраця ведеться із клієнтами з різних регіонів України.